strategie

Pravidla a cíle – důkladně propracovaná strategie, bez omáček. Jsme marketingová agentura, která zajišťuje svými nástroji ten nejpropracovanější přístup.

I díky psychometrii, tedy data-driven modelu marketingu, jsme schopni připravit reklamní plán, který bude generovat žádoucí výsledky. V našem portfoliu naleznete ukázky z prací, kde se hlavní cíle lišily. Byly to výkony e-shopu i služeb, určení konverzních sekvencí, impact, validace strategie, povědomí o události, prodané lístky, ale i zvýšení míry efektivity stávajících kampaní.

→ Kampaně nikdy nenastavujeme bez důkladné přípravy. Než spustíme první PPC reklamní sadu musíme poznat cíle a interní fungování firmy. Soustředíme se na přesné stanovení strategie a finačního plánu. Ve vyhledávacích sítích se vždy snažíme nalézt nejefektivnější řešení dle longtail pravidla a pokročilejších programů pro vyhledávací dotazy.

→ I zde vnímáme jako důležité omezení reklamního smogu na nejmenší možnou úroveň. Proto se snažíme reklamy dělat co nejrelevantnější, dáváme si velmi záležet na analýze cílových okruhů, definici kohort a propracovaných remarketingových plánech, kdy vycházíme z časových předpokladů a pokročilejších atribučních modelů.

synergie, efektivita, agilní řízení

Uvědomujeme si silnou konkurenci, která nám šlape na paty. Specializujeme se však na projekty, které jsou vždy výzvou. Makáme na psychometrii a omezování zbytečného reklamního smogu v online prostředí.

V týmu, který se o vás bude starat je široké spektrum odborníků přes PPC specialisty, social media specialisty, grafiky, fotografy, stratégy a account manažery. Pracovali jsme spolu na několika dílčích projektech a od roku 2017 i na klientech pod jednou střechou – AQUA MEDIA. 

 

 

 

Filters

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share