Lemarket

AGENCY
AQUA !

ROLE
Events On-line Marketing, Eco-Guerilla, Special Projects, 

Prodejní veletrh lokálních značek

Několikrát za rok se Galerie Mánes promění ve středobod lokálních prodejců z České republiky a Slovenska. Na jednom místě se tak potká přes 100 lokálních značek a služeb s část z nich zde prodá až 90 % své roční produkce. Pestrost nabídky klade velké nároky na vizuální integritu na sociálních sítích. Přesto je Lemarket naší srdeční záležitostí. A to nejen proto, že jsme u něj byli od našeho začátku.

Na Lemarket, který nabízí i celou řadu doprovodného programu, je možný vstup pouze se zakoupenou vstupenkou. Konverzí se tak pro nás stal dosah na sociálních sítích, počet potvrzených účastníků na stránce, a samozřejmě prodej lístků. 

Optimální propojení prodeje a sociálních sítí bylo nezbytné pro úspěšnou kampaň. Lemarket o Vánocích 2018 navštívilo 8 000 lidí.

během jednoho týdne

Jsme součástí každé události Lemarketu, abychom zajistili aktuální obsah, fotografie i livestream pro sociální sítě.

Lemarket

Každý rok zajišťujeme stránku události, PPC, reklamu i doprovodné kampaně na podporu prodeje limitovaných produktů. Na vizuální podobě kampaní s Lemarketem úzce spolupracujeme. 

Na vizuálu a bannerech všech kampaní jsme vždy úzce spolupracovali se zadavatelem.

Grafika od Lemarketu

Lemarket disponuje arzenálem videí, které byly vytvořeny pro jejich prodejce

Právě z nich sestříháváme video reklamu a jednoduché video bannery pro Google Ads. Nejlepší výsledky v kontextovém formátu reklam jsme kupodivu zaznamenali na Skliku, který vykazoval vysoké CTR. V minulých letech jsme tvořili i speciální kampaně pro „mimo Pražské“, s apelem na jednoduchost dopravního vlakového spojení.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share