O2 TV SPORT

Ekologická alternativa reklamního značení. Pro tohoto významného klienta jsme připravili kampaň, která byla specifická rychlostí vybavení povolení a různorodostí lokalit. Cílem bylo přilákat klienty restaurací na nové služby.

AGENCY
AQUA ADS 

DOBA TRVÁNÍ
9 týdnů

DATE
Listopad 2016

BACKGROUND

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. Pro jeho divizi O2 TV SPORT jsme realizovali kampaň obsahující desítky aplikací. Cílem AQUA ADS bylo vytvořit ekologická směrová značení pro zákazníky restaurací. Ve kterých můžete sledovat kanál O2 TV SPORT, který vysílá mimo jiné i prestižní Champions League.

Jelikož se v drtivé většině jednalo o frekventované chodníky před podniky, kde O2 TV Sport běželo, motivy jsme museli obnovovat ve větší frekvenci. Což pro nás není nic složitého, motivy se znovu vyčistí do nově nanesené špíny a prodlouží se tak jejich plná viditelnost na další období.

Pro dané zadání jsme byli jediným řešením, jelikož se podniky přihlašovali postupně. Příjemným bonusem je, že dokážeme získat povolení pro aplikaci velmi rychle.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share