Reebok

Naší metodou AQUA ADS jsme na měsíc proměnili celou Prahu v jedno velké cvičiště a to bez ničení panorama města bannery nebo za použití chemických přípravků. Motivy jsme dešťovou vodou vyčistili do špíny chodníku. 

AGENCY
AQUA ADS for Dentsu Aegis

DOBA TRVÁNÍ
7 týdnů 

DATE
Srpen 2016

Reebok-Aquaads
Reebok & AQUA ADS

109 aplikací – 37 různých motivů – měsíc radosti z pohybu

 

 

#BeMoreHuman

#GymIsEverywhere

Pro rok 2016 jsme měli připravený zajímavý projekt běžeckého okruhu v Riegrových sadech. Ten se líbil klientovi Reebok natolik, že jsme ho realizovali jeho jménem. Zadání bylo zcela jednoduché, komunikovat jejich novou akviziční kampaň #GymIsEverywhere.

A tak jsme v létě roku 2016 proměnili Prahu v jedno velké cvičiště.

Riegrovy sady jsme proměnili v Rieger Challenge park. Pomocí naší metody AQUA ADS jsme vytvořili 1, 4 km dlouhý běžecký okruh s 10 cvičišti, které využívaly přírodních překážek.

 

#BeMoreHuman

Okruh jsme připravili ve spolupráci s odborníky na venkovní tréninky. Za celý měsíc, kdy okruh fungoval, se zde vystřídalo hned několik cvičících skupin. Náročnost byla upravena do několika fází. 

Cviky se mohly opakovat vícekrát, nebo některé zcela přeskočit, přičemž nebyla změněna komplexnost celého work-outu. Celý projekt se těšil i marketingově hodnotnému ocenění – druhým místem v legendární katovně.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share