Máj 4. patro

Máj 4. patro

Kulturní a společenský prostor

největší kulturní a společenské centrum na Praze 1

Nový eventový prostor —Objevili jsme nevyužívaný chátrající prostor čtvrtého patra obchodního domu Máj v centru Prahy a vytvořila z něj vlastní skvostnou eventovou lokaci.

V původně zaskladněném, nevyužívaném patře obchodního domu jsme viděli prvotřídní kulturní potenciál. Kde se může propojit světová architektora 70. let s kulturou dneška. Velkolepý prostor ze sebe vyzařoval vizi eventového centra Prahy, kterou jsme měli možnost naplnit a oživit. Po dlouhých rekonstrukcích a úpravách v roce 2019 vznikl jedinečný event space Máj 4. patro, který ale bohužel kvůli pandemii Covidu-19 ještě čeká na svou zlatou éru. 

Event space má celkovou využitelnou rozlohu 2500 m2 z čehož je 1382 m2 vnitřní prostor a 1078 m2 venkovní ohromné terasy, toalety a prostorná zázemí. Prostor je osvětlený ze všech stran velkými okny a pojme až 1200 lidí  Jeho univerzální využití může pojmout nekonečnou škálu eventů od veletrhů, výstav, koncertů, přes konference, firemní akce, prezentace až po například přehlídky nebo svatby. Zaručená je zde projekční a zvuková technika, bezbariérový přístup, pódium, auto-výtah a další výtahy zvlášť pro catering, hosty nebo jiný personál.

Back

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Share